Неділя, 05.05.2024, 04:05

Головна » Статті » Для учнів

Кодекс учня школи

1.   Гідно неси звання учня школи, дорожи честю свого колективу.

2.   Наполегливо оволодівай знаннями , основами наук, навичками освіти. Старанно вчись і працюй, будь уважним і активним на уроках. Вчасно приходь на заняття, не пропускай уроків.

3.   Бери активну участь у суспільнокорисній праці, у справах свого класу, школи. Дбайливо стався до майна школи, своїх речей, речей товаришів.

4.   Завжди будь акуратно вдягненим і охайним. Дотримуйся встановленого режиму дня, тримай своє робоче місце в порядку і чистоті, виконуй правила санітарії та особистої гігієни, систематично займайся фізичною культурою і спортом.

5.   Розумно проводь вільний час: займайся читанням, цікавими іграми, спортом, мистецтвом.

6.   Зразково поводься, показуй гідний приклад культури поведінки. Будь скромним, ввічливим, чесним, правдивим, непримиренним до антигромадських вчинків.

7.    Дбай про згуртування колективу школи, бережи і розвивай його хороші традиції.

8.   Поважай батьків і старших, піклуйся про членів  своєї сім’ї, допомагай їм  у домашніх справах.

9.   Люби свій край, Батьківщину, свій народ, бережи і збагачуй його національні традиції.

10.                    Дотримуйся правил техніки безпеки, гігієни і санітарії. Бережи й охороняй природу.

11.                    Сумлінним навчанням і працею виховуй у собі високі моральні якості. Готуй себе до свідомого вибору професії

Категорія: Для учнів | Додав: skirche_shkola (11.04.2013)
Переглядів: 1370 | Рейтинг: 5.0/2
Ім`я *: