Неділя, 17.12.2017, 05:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

2017-2018 н.р.

Результати І етапу олімпіад:

І місце:

- історія: 8 клас, Нечипорук Вікторія;

- правознавство: 9 клас, Андріюк Катерина;

- хімія: 8 клас, Нечипорук Вікторія ;

- українська мова: 8 клас, Нечипорук Вікторія;

                              9 клас, Андріюк Катерина. 

ІІ місце:

 хімія: 9 клас, Куліш Юлія ;

- біологія: 8 клас, Нечипорук Вікторія;

- географія: 8 клас, Нечипорук Вікторія;

                   9 клас, Куліш Юлія;

- інформатика: 9 клас, Случик Валентин.

 

2016-2017 н.р.

Результати І етапу олімпіад:

І місце:

- математика: 8 клас, Андріюк Катерина;

- історія: 8 клас, Куліш Юлія;

- хімія: 8 клас, Андріюк Катерина;

- фізика: 9 клас, Мудрик Михайло;

- українська мова: 7 клас, Нечипорук Вікторія.

ІІ місце:

- математика: 6 клас, Матвійчук Олег;

- українська мова: 9 клас, Максимчук Катерина;

- географія: 8 клас, Куліш Юлія;

- інформатика: 8 клас, Андріюк Катерина.

 

2015-2016 н.р.

Результати І етапу олімпіад:

І місце:

- математика: 7 клас, Андріюк Катерина;

- історія: 8 клас, Максимчук Катерина;

- трудове навчання: 8 клас, Голодюк Олексій;

- українська мова: 7 клас, Андріюк Катерина.

ІІ місце:

хімія: 8 клас, Мудрик Михайло;

- українська мова: 8 клас, Мельничук Марія;

- географія: 8 клас, Максимчук Катерина;

                  9 клас, Федонюк Назар.

 

2014-2015 н.р.

Результати І етапу олімпіад:

І місце:

- хімія: 9 клас Нечипорук Ольга;

- біологія: 9 клас Карась Тетяна;

- географія: 9 клас Андріюк Єлизавета;

- математика: 6 клас Андріюк Катерина

ІІ місце:

- історія: 9 клас Нечипорук Ольга;

- математика: 9 клас Карась Тетяна, Андріюк Єлизавета, Шульгач Богдан.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

німецька мова: 9 клас Кобець Ліна - ІІI місце

 

2013-2014 н.р.

Результати І етапу олімпіад:

І місце:

- історія: 8 кл. Нечипорук Ольга;

- хімія: 8 клас Нечипорук Ольга, 9 клас Смущук Дарина; 

- труд. навч.: 9 кл. Юнакевич Ольга;

- географія: 9 клас Юнакевич Ольга;

- правознавство: 9 клас Юнакевич Ольга;

ІІ місце:


- укр. мова: 7 клас Мазур Ірина; 9 клас Смущук Дарина;

- трудове навчання: 9 клас Галецький Андрій;

- біологія: 9 клас Юнакевич Оля.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

німецька мова: 8 клас Кобець Ліна - ІІ місце

 

Результати І етапу олімпіад 2012-2013 н.р.:

І місце:

- історія: 8 кл. Юнакевич Оля, 9 кл. Лизун Таня;

- укр. мова: 9 кл. Лизун Т.М;

- труд. навч.: 9 кл. Лизун Т.М., Максьом О.В.

ІІ місце:

- хімія: 8 кл. Юнакевич Ольга, 9 кл. Пристанець Яна;

- математика: 7 кл. Шульгач Богдан, 9 кл. Лизун Таня;

- правознавство: 9 кл. Пристанець Яніна;

- укр. мова: 8 кл. Смущук Дарина;

- географія: 8 кл. Юнакевич Оля, 9 кл. Максьом Саша;

- біологія: 8 кл. Юнакевич Оля, 9 кл. Пристанець Яна.

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz