Вівторок, 27.06.2017, 13:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси

2016-2017 н.р.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «БЕБРАС 2016»:

У конкурсі брали участь 16 учнів.

Добрий результат показали:

Карась Стефанія, учениця 2 класу;

Кобець Зоряна, учениця 2 класу;

Кривошея Олександра, учениця 2 класу;

Полоян Діана, учениця 3 класу;

Салімова Олена, учениця 3 класу;

Іщук Назар, учень 4 класу;

Смущук Ірина, учениця 5 класу;

Семенюк Владислав, учень 6 класу.

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика в окрузі:

І місце: 3 клас - Полоян Діана;

             7 клас - Нечипорук Вікторія;

ІІ місце: 8 клас - Андріюк Катерина;

             4 клас - Іщук Назар.

 

2015-2016 н.р.

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика в окрузі:

І місце: 4 клас - Смущук Ірина;

             6 клас - Нечипорук Вікторія;

ІІ місце: 7 клас - Андріюк Катерина;

             5 клас - Семенюк Владислав.

 

Фольклорний колектив "Калинонька" став переможцем окружного  і учасником районного огляду-конкурсу  різдвяних колядок з композицією "Щастя вам в новому році!". Керівник Т.М.Лизун

 

2014-2015 н.р.

 

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру 2015":

Відмінний результат показали:

Куліш Юлія, учениця 6 класу; Лизун Дмитро, учень 5 класу; 

Матвійчук Олег, учень  4 класу; Семенюк Владислав, учень 4 класу;

Кардаш Вікторія, учениця 4 класу;

Сертифікати з добрим результатом отримали:

Андріюк Катерина, учениця 6 класу; Нечипорук Дмитро, учень 4 класу;

Мазур Олег, учень 4 класу; Нечипорук Вікторія, учениця 5 класу.

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер 2015»:

відмінний результат показали:

Іщук Назар, учень 2 класу; Нечипорук Вікторія, учениця 5 класу;

Романчук Анастасія, учениця 5 класу; Кобець Рувим, учень 3 класу;

добрий результат показали:

Лаврентьєв Борис, учень 2 класу; Мудрик Тетяна , учениця 6 класу;

Семенюк Владислав, учень 4 класу.

 

Всеукраїнський конкурс Мультитест 2014 з німецької мови

Звання ЛАУРЕАТА отримали:

Катерина Андріюк, учениця 6 класу;

Любов Гаврилюк, учениця 7 класу;

Михайло Мудрик, учень 7 класу.

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-осінній-2014»:

Сертифікат «Золотий колосок» отримали:

Семенюк Владислав та Кардаш Вікторія, учні 4 класу.

Сертифікат "Срібний колосок" отримали:

Лизун Дмитро, учень 5 класу;

Гаврилюк Люба, Кобець Яна, Мельничук Марія та Мудрик Михайло, учні 7класу;

Шульгач Богдан, учень 9 класу.

 

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика в окрузі:

ІІ місце: 5 клас - Нечипорук Вікторія;

             7 клас - Кобець Яна;

ІІІ місце: 6 клас - Андріюк Катерина;

              4 клас - Семенюк Владислав.

 

 

2013-2014 н.р.:

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-весняний-2014»:

Сертифікат «Золотий колосок» отримали

Семенюк Владислав та Кардаш Вікторія, учні 3 класу

 

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру":

Відмінний результат показали:

Андріюк Катерина, учениця 5 класу, Мудрик Михайло, учень 6 класу

Сертифікати з добрим результатом отримали

Семенюк Владислав та Нечипорук Дмитро, учні 3 класу

Лизун Дмитро та Нечипорук Вікторія, учні 4 класу

Карась Тетяна, Кобець Ліна, Нечипорук Ольга, учні 8 класу

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»:

добрий результат показали:

Куліш Юлія, Андріюк Катерина, учні 5 класу,

Юнакевич Ольга, учениця 9 класу.

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот":

БРОНЗОВИЙ СЕРТИФІКАТ отримала

Кобець Ліна, учениця 8 класу


 

Всеукраїнський  конкурс з німецької мови «Орлятко»:

ЗОЛОТИЙ СЕРТИФІКАТ отримали:

Семенюк Владислав, учень 3 класу

Андріюк  Катерина, учениця 5 класу



 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-осінній-2013»:

Сертифікат «Золотий колосок» отримав:

Мудрик Михайло, учень 6 класу



 

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика в окрузі:

І місце - 5 клас: Андріюк Катерина, 7 клас: Мазур Ірина.

ІІ місце - 6 клас: Кобець Яна, 8 клас: Кобець Ліна, 9 клас: Смущук Дарина.




 

Фольклорний колектив "Калинонька" став переможцем окружного  і учасником районного огляду-конкурсу  фольклорних колективів з композицією "Весела вулиця. Гуляння". Керівник Г.І.Данилюк

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz