Наші успіхи
Участі педагогів та учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах, проєктах обласного, Всеукраїнського рівнів 2021-2022 н.р.
- Конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (Куратор Лизун Т.М. – учениця 7 класу Карась С.В. – І місце);
- Обласний конкурс «Новорічна композиція» (Куратор Косинська Н.А. – Гурток «Творимо казку своїми руками» - ІІ місце)
- Крнкурс малюнків «За нашу свободу» (Куратор Шульгач Л.О. – учениця 7 класу Карась С.В.)
- Всеукраїнський родинний конкурс «Дідух» (Куратор Шульгач Л.О. – колективна робота учнів 7 класу – І місце)
- Обласна акція «Україна-це ми!» (куратор Панасевич Я.М. – учениця 5 класу Панасевич Д.Є.)
- Всеукраїнсько національно-патріотичний конкурс «Я козацького роду» (Куратор Панасевич Я.М. – учні 5-6 класів – І-ІІ місця)
- Фестиваль юних гумористів «Гумор і сміх обʹєднують всіх» (Куратор Семенюк О.В. – учень 7 класу Рибачук А.С.)
- Обласна акція «есо-Christmas tree» (зимовий еко-букет) (Куратор Семенюк О.В. – учениця 8 класу Сегет Я.В.)
- Фестиваль «Військові обереги від святого Миколая» (Куратор Коровайчук О.Е. – учнів 5-8 класів)
- Конкурс Різдвяно-вечірної атрибутики «Святвечір» (Куратор Семенюк О.В. – учень 8 класу Смаль А.А.)
- Конкурс «Краща ялинкова іграшка» для головної ялинки Торчинської ТГ (учениця 8 класу Сегет Я.В.)
- Всеукраїнський конкур «Стоп ВІЛ/СНІД» від проєкту «На Урок» (Куратор Панасевич Я.М. –учениця 5 класу Панасевич Д.- ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ, учениця 8 класу Сегет Я.В. – ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ)
- Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проєкту «На Урок» (Куратор Панасевич Я.М. – учениця 8 класу Сегет Я.В. –ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ)
- Всеукраїнський конкурс «Будьмо гідними» (Куратор Панасевич Я.М. –учениця 7 класу Карась С.В. – ІІ місце)
- Всеукраїнський конкурс «Я- громадянин. Ямаю право!» (Куратор Панасевич Я.М.-учениця 8 класу Салімова О.Р. ІІІ місце)
- Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України (Куратор Панасевич Я.М.-учениця 8 класу Салімова О.Р. ІІІ місце)
- Всеукраїнський конкурс "Будьмо гідними" (Куратор Панасевич Я.М.-учениця 7 класу Карась С.В.. ІІ місце)
Участі педагогів та учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах, проєктах обласного, Всеукраїнського рівнів 2020-2021 н.р.
ПІБ
вчителя
|
ПІ
учня
|
Клас
|
Назва
конкурсу
|
Результативність
|
Васюрина
Світлана Анатоліївна
Шульгач
Лілія Олександрівна
|
Чучко Богдана
|
3
|
Всеукраїнський конкурс «Соняшник»
|
Диплом переможця в початковій школі
|
|
Хамулка Валентина
|
5
|
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
|
|
Коровайчук Діана
|
5
|
Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
|
|
Карась Стефанія
|
6
|
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
|
|
Кобець Зоряна
|
6
|
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
|
|
Коровайчук Ольга Едуардівна
|
Панасевич Дарина
|
4
|
Всеукраїнський проєкт «Мішечок»
|
|
|
Панасевич Яніна Михайлівна
|
Біологія
Учні
|
6,
7,
8
|
#STEM тиждень_spring 2021
|
|
|
Шульгач Лілія Олександрівна
|
Полоян Діана
|
7
|
Обласний конкурс малюнків «Україна в твоїх руках»
|
|
|
Коровайчук Ольга Едуардівна
|
Гурт «Вогник»
|
5-9 класи
|
Обласний вокальний конкурс «Україна в твоїх руках»
|
Грамота за активну участь
|
|
Панасевич Яніна Михайлівна
|
Сегет Ярославна
|
7
|
МАН-Юніор Дослідник- 2021 (історія). Проєкт «Край, де я родилась і живу»
|
|
|
Панасевич Яніна Михайлівна
|
Салімова Олена
|
7
|
Мала академія наук України. Міжнародний конкурс реклами «Do.ltAds“
„Україна – туристична країна»
|
Диплом ІІІ ступеня
|
|
Коровайчук
Ольга Едуардівна
Коровайчук
Юрій Леонідович
Васюрина Світлана Анатоліївна
|
|
|
Творчі сходинки педагогів Волині
|
Диплом ІІІ місце
Диплом ІІІ місце
Подяка
|
|
Панасевич Яніна Михайлівна
|
Полоян Діана
|
7
|
Мала академія наук України. Міжнародний конкурс реклами «Do.ltAds“
«Захист тварин»
|
Диплом І ступеня
|
|
Панасевич Яніна Михайлівна
Семенюк Оксана Володимирівна
|
Учні 5-9 класів (7 учнів)
Кобець Зоряна
Салімова Олена
Коровайчук Діана
|
|
Предметні олімпіади «Олімпус» (біологія, географія, укр.мова та література, нім.мова)
|
Дипломи лауреатів (укр.мова та література)
|
|
І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
№п/п
|
Предмет
|
Клас
|
Зайняте місце
|
1
|
Укр.мова
|
7
8
9
|
ІІ
ІІІ
ІІ
|
2
|
Географія
|
8
9
|
ІІІ
І
|
3
|
Історія
|
8
9
|
І
ІІІ
|
4
|
Хімія
|
8
9
|
І
І
|
5
|
Біологія
|
8
9
|
ІІІ
ІІ
|
6
|
Правознавство
|
9
|
І
|
7
|
Трудове навчання
|
9 (дівчата)
9 (хлопці)
|
І
ІІ
|
8
|
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
|
5
6
7
8
9
|
І
ІІ
І
ІІ
ІІ
|
|