П`ятниця, 20.04.2018, 09:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Шкільна документація

Протокол №1

засідання педагогічної ради

від 13 лютого 2018 року

Присутні: 

 Голова педради: Франчук О.Я.

Секретар: Шульгач Л.О.

Васюрина С.А., Ксендзук Л.А., Новосад Л.В., Семенюк О.В., Рожило З.А., Данилюк Г.І., Косинська Н.А., Панасевич Я.М., Коровайчук Ю.Л., Семенюк О.Е., Удот А.А., Калитка М.В.

 

Порядок денний

  1. Про вибір та замовлення підручників для 5-го класу та педагогічних працівників школи, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році

 

СЛУХАЛИ:

директора школи Франчук О.Я., яка ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

 

ВИСТУПИЛИ:

заступник директора з навчально-виховної роботи Васюрина С.А., яка сказала, що вчителі-предметники ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з проектами підручників та здійснили їх безпосередній вибір з кожної назви

 

ВИРІШИЛИ:

схвалити такий перелік проектів підручників для 5 класу та педагогічних працівників, які видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році:

 

Назва підручника

Автор

Мова підруч-ника

Замовлено:

 

 

 

 

 

 для учнів

для вчителів

1

Українська мова. 5 клас

Заболотний О.В., Заболотний В.В.

укр.

10

1

2

Українська література. 5 клас

Авраменко О.М.

укр.

10

1

3

Англійська мова   

Карпюк О.Д.

укр.

10

1

 

 (5-й рік навчання). 5 клас

 

 

 

 

4

Німецька мова

Сидоренко М.М., Палій О.А.

укр.

10

1

 

(1-й рік навчання). 5 клас

 

 

 

 

5

Зарубіжна література.5 клас

Волощук Є.В.

укр.

10

1

6

Математика. 5 клас

Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М.

укр.

10

1

7

Природознавство. 5 клас

Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.

укр.

10

1

8

Основи здоров'я. 5 клас

Бех І.Д., Воронцова Т.В.

укр.

10

1

 

Голова:                                                                                        О.Франчук

Секретар:                                                                                  Л.Шульгач

Вчителі-предметники:                                                             О.Семенюк

                                                                                                   А.Удот

                                                                                                  С.Васюрина

                                                                                                  О.Франчук

                                                                                                  Л.Ксендзук

                                                                                                  З.Рожило

                                                                                                  Я.Панасевич

 

Протокол № 4

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче Горохівського району Волинської області

Засідання педагогічної ради

від 02.06.2017

Присутні:

Голова педради: Франчук О.Я.

Секретар:  Шостак О.В.

Присутні: Васюрина С.А., Шульгач Л.О., Ксендзук Л.А., Новосад Л.В., Семенюк О.В., Рожило З.А., Данилюк Г.І.,  Косинська Н.А., Панасевич Я.М., Коровайчук Ю.Л., Семенюк О.Е.

Порядок денний

  1. Про перевід учнів 5-8 класів до наступного класу

СЛУХАЛИ:

директора школи Франчук О.Я., яка ознайомила присутніх з Порядком переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого Наказом МОН України  від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369 та рівнем навчальних досягнень учнів 5-8 класів

ВИСТУПИЛИ:

  1. Класний керівник 5 класу, Панасевич Я.М., яка зробила аналіз навчально-виховної роботи, проведеної у 5 класі  у 2016-2017 навчальному році.
  2. Класний керівник 6 класу,  Ксендзук Л.А., яка зробила аналіз навчально-виховної роботи, проведеної у 6 класі  у 2016-2017 навчальному році.
  3. Класний керівник 7 класу, Шульгач Л.О. , яка зробила аналіз навчально-виховної роботи, проведеної у 7 класі  у 2016-2017 навчальному році.
  4. Класний керівник 8 класу, Новосад Л.В., яка зробила аналіз навчально-виховної роботи, проведеної у 8 класі  у 2016-2017 навчальному році.

ВИРІШИЛИ:

1.1.Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 перевести до наступних класів учнів:

5 класу до 6 класу:

1.Грабаровського Віталія Миколайовича

2. Грабаровську Наталію Миколаївну

3. Кобця Рувима Петровича

4. Нечипорука Дмитра Олеговича

5. Романчука Назара Руслановича

6. Смущук Ірину Василівну 

                    6 класу до 7 класу:

1.Крищук Богдану Василівну

2.Нечипорука  Дмитра Сергійовича

3.Семенюка Владислава Едуардовича

4.Коробку Анну Володимирівну

5.Кардаш Вікторію Вікторівну

6.Юнакевич Катерину Володимирівну

7.Матвійчука Олега Павловича

                     7 класу до 8 класу:

1.Куліша Андрія Васильовича

2.Лизуна Дмитра Миколайовича

3.Мельничука Дмитра Петровича

4.Савчука Володимира Ігоровича

5.Нечипорук Вікторію Олегівну

6.Романчук Анастасію Русланівну

7.Салімова Олексія Руслановича

8.Свередюка Юрія Богдановича

9.Шульгач Софію Вікторівну

                     8 класу до 9 класу:

1.Андріюк Катерину Миколаївну

2.Зуб Оксану Валеріївну

3.Куліш Юлію Василівну

4.Мудрик Тетяну Анатоліївну

5.Смущук Мар’яну Василівну

6.Хамулку Богдана Вікторовича

7.Случика Валентина Сергійовича

 

 

Голова:                                  О.Франчук

Секретар:                               О.Шостак

 

 

 

Протокол № 3

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с.Скірче Горохівського району Волинської області

Засідання педагогічної ради

від 01.06.2017 р.

Присутні:

Голова педради: Франчук О.Я.

Секретар:  Шостак О.В.

 Васюрина С.А., Шульгач Л.О., Ксендзук Л.А., Новосад Л.В., Семенюк О.В., Рожило З.А., Данилюк Г.І.,  Косинська Н.А.,

Панасевич Я.М., Коровайчук Ю.Л., Семенюк О.Е.

Порядок денний

  1. Про перевід учнів початкової школи до наступного класу.

СЛУХАЛИ:

директора школи Франчук О.Я., яка ознайомила присутніх з Порядком переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого Наказом МОН України  від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369.

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Заступник директора з навчально-виховної роботи, яка зробила аналіз навчально-виховної роботи, проведеної  з учнями 1-4 класів у 2016-2017 навчальному році.
  2. Класний керівник 1класу, Косинська Н.А., яка виступила з інформацією про першокласників і проаналізувала їх досягнення.
  3. Класний керівник 2 класу, Данилюк Г.І. ознайомила присутніх з навчальними досягненнями другокласників.
  4. Класний керівник 3 класу, Шостак О.В. ознайомила присутніх з рівнем знань третьокласників.
  5. Класний керівник 4 класу, Рожило З.А  розповіла  про навчальні досягнення випускників початкової школи, проаналізувала рівень навченості та результати проведення державної підсумкової атестації у 4 класі.

ВИРІШИЛИ:

1.1.Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 перевести до наступних класів учнів:

1 класу до 2 класу:

1.Іщука Олексія Миколайовича

2.Коровайчук Діану Романівну

3.Крищука Петра Васильовича

4.Матвійчук Евеліну Павлівну

5.Павлюка Валентина Олександровича

6.Полояна Ореста Володимировича

7.Салімова Артура Дмитровича

8.Сегета Миколу Вадимовича

9. Сегета Романа Вадимовича

10.Хамулку Валентину Леонідівну

             2 класу до 3 класу:

1.Карась Стефанію Вікторівну

2.Кобець Зоряну Петрівну

3.Кривошею Олександру Олегівну

4.Рибачука Артема Сергійовича

5.Сегет Діану Олександрівну

6.Хамулку Наталію Леонідівну 

7.Юнакевич Дарину Володимирівну

       3 класу до 4 класу

1.Богомаз Юлію Володимирівну

2.Згоранець Ірину Степанівну

3.Нечипорука Юрія Олеговича

4.Полоян Діану Володимирівну

5.Салімову Олену Русланівну

6.Смаля  Андрія Андрійовича

7.Сегета Артема Олександровича

8.Сегет Ярославну Вадимівну

             4 класу до 5 класу:

1.Богомаз Марію Володимирівну

2.Іщука Назара Миколайовича

3.Лаврентьєва Бориса Вікторовича

4.Мазура Олега Олеговича

5.Матвійчук Анжеліку Павлівну

6.Міщук Дарину Іванівну

            

Голова:                                  О.Франчук

Секретар:                               О.Шостак

 

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz