Субота, 27.04.2024, 13:04

Матеріально-технічне забезпечення

Скірченська гімназія Торчинської селищної ради розміщена в будівлі 1974 та 1978 (прибудова) років побудови, загальною площею 750 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 100 учнів.

Заклад розташований за адресою: с.Скірче, вул. Центральна, 2. Засновником є Торчинська селищна рада. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 7 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Торчинської селищної ради від 15.02.20215 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів».

Територія закладу становить 1 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 9 класна кімнат, їдальня,  майстерня  з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці), спортивний майданчик, на якому знаходиться міні-футбольне поле з природним покриттям та тренажерний комплекс. Загальна площа спортивного майданчика складає 4000 м2.

З 8 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 5 – для навчання учнів 5-9 класів.

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний куточок,   приміщення технічного персоналу, гардероб , бібліотека, майстерня.

Кожен навчальний клас укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати.
У закладі працює  кабінет
 інформатики . У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютери (3) з ліцензованим програмним забезпеченням. Комп’ютер , який використовується в управлінській діяльності підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинному Державному санітарному регламенту влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України . Члени адміністрації використовують 1 сучасний комп’ютер. Крім того, 3 ноутбуки установлено в навчальних кабінетах.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

7

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

3

Робочі місця адміністрації

Робочі місця учителів – предметників

3

2.

Принтери

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

4.

Проектор

5.

Локальна мережа

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

15

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Бізнес та Технології» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з гуманітарним відділом та іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: skirche_shkola@ukr.net

Сайт закладу: https://skirche-shkola.ucoz.ua

Основними напрямками діяльності в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; участь в інтернет – проєктах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі класні кімнати, де проводяться навчальні заняття, відповідають  Санітарному регламенту для заклалів загальної середньої освіти та організації навчально-виховного процесу, які затвердженя наказом МОЗ України від 20.09.2021 р.  №2205, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У коридорі  закладу розміщено:

• змінні стенди;
  • куточок з охорони праці;
  • виставка робіт учнів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла»;
  • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
  •  «Символи України»;
  • Інформаційний вісник;
  •  «Кращі учні»;
  • «Куточок пожежної безпеки»;
  • «Спортивна гордість школи»;
  • Фотовиставка «Наше життя».
  • Музей історії школи: «Наша історія»;
  • «Шкільний олімп»;
  • «Зірки, що засяяли в нашій школі»;
  •  «Права дитини»;

Оформлені інформаційні стенди в учительській.
У закладі працює бібліотека.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 2470 екземпляр. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 1 495 примірники.

Фонд підручників нараховує  975 екземпляр.

Забезпечення учнів  підручниками складає  90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

У закладі є 5 внутрішніх туалетів загальною площею 32 м2.  (2 туалети для дівчат, 2 туалети для хлопців, 1 туалет для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – достатня.

Адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Торчинської об’єднаної територіальної громади, знаходиться на балансі Торчинської селищної ради та належить йому на правах оперативного управління.

«  Квітень 2024  »
1234567